Velkommen til Tysvær Økonomi Hva kan vi tilby Nyttige linker Mer om oss i Tysvær Økonomi Våre medarbeidere Tysvær Økonomi Kontaktinformasjon
Våre medarbeidere

Ta kontakt med oss, vi hjelper deg.

Svanhild Storstein
Daglig leder
Autorisert Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 13
svanhild@toko.no
Iris Åsbø
Autorisert Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 22
iris@toko.no
Neri Havrevoll
Autorisert Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 20
neri@toko.no
Åshild Kinn Walland
Autorisert Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 16
aashild@toko.no
Birgitte Tungland
Autorisert Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 10
birgitte@toko.no
Elena Liknes
Autorisert Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 15
elena@toko.no
Elise Tollaksen Iversen
Autorisert Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 24
elise@toko.no
     
Charlotte Grønnestad
Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 17
charlotte@toko.no
Kari Flåtene Pedersen
Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 23
kari@toko.no
Geir Inge Hanssen
Regnskapsfører
Telefon: 52 75 40 25
geir.inge@toko.no